Vapp Works art arda bünyesine kattığı markalarla yükselişte
mediacat.com - 9.9.2022

Evyap’a ait Emotion, Arko Nem, Duru Sıvı Sabun, Duru Duş Jeli, Activex, Evybaby ve Babyone markalarının dijital iletişim konkurunu kazanan Vapp Works, Pol’s Gıda A.Ş.’nin Freeze Fresh, Pol’s Gurme ve Helvard markaları ile Korozo Grup’a ait Korsini Ambalaj’ın tüm iletişim hizmetlerinin ana ajansı oldu. Son olarak, Tiryaki Agro’ya ait yeni bir marka da dijital iletişim süreçlerini Vapp Works’e emanet etti.

2015 yılından beri Beşiktaş’ın merkezinde yer alan ofisinde faaliyet gösteren etki odaklı reklam ajansı Vapp Works’ün kurucusu Burcu Erenkuş, ajansın yapısını şu sözlerle anlatıyor: “Ajansımızda A’dan Z’ye tüm reklam iletişim hizmetlerini veriyoruz. Stratejiden marka konumlandırmasına, kampanya veya kurumsal kreatif fikirden üretim süreçlerine kadar tüm aşamaları kendi ekibimizle beraber yönetiyoruz. Bizi farklı kılan da bu yapı. Stratejisini yazdığımız bir ürünün kreatif fikrini düşünürken bile prodüksiyon ve yazılım departmanımız da yanımızda oluyor. Bu da, fikir aşamasından itibaren üreticilerin de işin içinde olmasına ve brief’i mutfağından öğrenen ekibin işi hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmasına vesile oluyor. Aynı zamanda tüm filmlerimizin iç yapım olması sebebiyle uygun bütçeler sunabiliyoruz. Her firmanın özlediği, geçmişte alışkın olduğumuz entegre iletişim hizmeti sunan ajans dünyasını, etkili çözümler ve genç bir bakış açısıyla harmanlayıp, markalarımız için şöhret yolunu aydınlatıyoruz.”

Erenkuş, müşteri-ajans arasındaki ilişki dinamiğiyle ilgili de şunları kaydetti: “Markalarımız bizimle uzun soluklu çalışır. Aramızda önce güven bağı oluşur. Güven de ancak samimiyet ve şeffaflıkla kuruluyor. Vapp Works, ‘Biz biliriz’ diye düşünen bir ajans değil. Dinlemeyi ve anlamayı seviyoruz. İyi reklam, iyi reklamverenle beraber yürüyen bir süreç. Önce biz aramızda doğru iletişimi kuracağız, güveni sağlayacağız ki sonra da tüketiciyle güven bağı oluşturabilelim.

25 kişilik ekibimizin yüzde 85’i kadın. Sektöre yeni giren gençlerle, yılların deneyimine sahip yöneticilerimizi bir araya getiriyor, sektörde usta çırak ilişkisine devam ediyor, genç çalışanlarımızla beraber işlerimizi yoğuruyor ve markalarımıza hızlı bir şekilde servis ediyoruz.

 

Sorumluluklarının farkında bir ekibiz. Sürdürülebilirliğin artık başrol oyuncu olduğunu biliyoruz. İş ortaklığı yaptığımız pazarlama sektörü çalışanları da bu durumun farkında. Beraber daha yaşanılır bir dünya için marka stratejileri oluşturmak, hem kurum kültürünü hem de tüketici algısını bu yönde dönüştürmek için sürekli sosyal fayda sunan projeler üretiyoruz.

Yepyeni bir dönemdeyiz. Dünya ile beraber sektörümüz de değişiyor. Sektörün en önemli ayağı olan çalışanlarımızın da sektör algısı değişiyor. Önce çalışanlarımızı anlayacağız, motivasyonlarını yüksek tutacağız. Sonra yüksek enerjili, doğru işler yaparak markalarımızı mutlu edeceğiz.

Vapp Works felsefesi işte bu: ‘Mutlu et, mutlu ol.”

Kaynak: https://mediacat.com/vapp-works-art-arda-bunyesine-kattigi-markalarla-yukseliste/